Poštovani,

Ovom prilikom Vas pozivamo da posjetite prvi „ECOlogy Summit“, koji će se održati 24. februara 2017. godine u prostorijama JU “Poljoprivredna škola”, Banja Luka, Knjaza Miloša br.9, 78 000 Banja Luka. “ECOlogy Summit” počinje u 11:15h, a završava u 19:00h proglašenjem pobjednika.

Imajući u vidu da se nauka sve više primjenjuje u svakodnevnom životu došli smo na ideju da organizujemo „ECOlogy Summit“.

Prvi „ECOlogy Summit“ organizujemo pod sloganom „Nuklearna (NE)Sigurnost “.

Takmičenje razreda (odjeljenja) naše škole i njihovi pogledi na probleme sa kojima se današnje društvo teško nosi, a tiču se našeg slogana: “Nuklearna (NE)Sigurnost” je samo jedan dio „ECOlogy Summit-a 2017“.

Pored takmičenja između odjeljenja različitih razreda naše škole, na „ECOlogy Summit-u“ imaćete priliku da čujete predavanje pod nazivom “Nuklearno oružje”. Predavanje koje treba pobliže da objasni koliko je opasno njegovo korištenje.

Održavanje „ECOlogy Summit-a“ trebalo bi da pređe u tradiciju, da bi buduće generacije mogle da iskažu svoja znanja i kreativnost.

 

Očekujemo vas!

 

 

S poštovanjem,

Organizator “ECOlogy Summit 2017”,

Saša Derajić