Na kraju prvog pol. procenat prolaznosti na nivou škole je 74%, a srednja ocjena 3,06

Najbolji uspjeh postigli su sljedeća odjeljenja:
–    U prvom razredu odjeljenje  I2 (veterinarski tehničari)
–    U drugom razredu odjeljenje II2 (veterinarski tehničari)
–    U  trećem razredu odjeljenje III1 i III2 (veterinarski tehničari)
–    U četvrtom razredu odjeljenje IV2 (veterinarski tehničari)

  • Po uspjehu u učenju ističu se učenici trećeg i četvrtog razreda u zanimanju veterinarski tehničar (srednja ocjena je preko 4,00), a odjeljenje koje je ostvarilo najbolji uspjeh na kraju prvog polugodišta je odjeljenje veterinarskih tehničara  IV2, sa srednjom ocjenom 4,20. Ovo odjeljenje je ujedno i jedino odjeljenje na nivou škole sa  procentom  prolaznosti 100 %.
  • Sara Ljubišić, učenica četvrtog razreda, zanimanje prehrambeni tehničar, predložena je za Svetosavsku nagradu Grada Banjaluke. Sara je u svim razredima imala odličan uspjeh i primjerno vladanje. Zapažene rezultate ostvarila je na školskim takmičenjima  iz srpskog jezika  i stručnih predmeta. Aktivno učestvuje u školskim sekcijama i organizacijama. Dodjelu nagrada za učenike srednjih škola obaviće  Gradonačelnik  u utorak, 27.1. u Banskom dvoru.
  • Na sjednici Nastavničkog  vijeća održanoj 29.12.2014. godine za odličan uspjeh i primjerno vladanje pohvaljeni su sljedeći učenici:

Grbavac Zdravko, Knežević Jelena i Mijić Dalibor I1,

Brdar Monika,  Kaplarski Teodora, Mišković Anđa, Plavljanin Vanja,  Sanković Natalija i Ćalić Bojana I2,

Jagodić Boris I4,

Ožegović Srđan i Tadić Draško I6,

Čekić Đorđe I7,

Đurić Vesna I10,

Brđanin Dajana, Kuzmanović Dajana  i Štadler Nebojša  II1,

Gajić Mihajlo, Gašić Dragana, Derajić Saša, Živković Nedeljko, Jaćimović Nikolina i Kujundžić Miloš II2,

Vidarić Jelena II4,

Jekić Marija i Kovačević Nataša II5,

Karanović Danijela i Kremenović Đorđe II9,

Babić Aleksandra i Baljak Tatjana II10,

Babić Nina, Bajičić Dajana, Komljenović Anđela, Latinčić Isidora, Karać Aleksa, Mitrović Jovana, Repić Dragan, Sefer Adnan, Ferjančić Minja i Ševa Dragana III1,

Bojić Suzana, Grmuša David, Dojčinović Vladimir, Đokić Dragana, Kićanović Mladen, Kresojević Bojan, Maksimović Tamara i Srdić Nikola III2,

Vuković Milana i Rakić Dragan III3,

Matić Danilo i Todić Đorđe III4,

Vranjković Dejan III6,

Bajić Stefan III7,

Grbić David, Krčmar Tamara, Tatić Aleksandar i Tepić Aleksandra III10,

Davidović Ranko i Uletilović Đorđe III11,

Vukman Nikolina, Gligorević Aleksandra, Gnjatić Nikša, Despenić Nikolina, Ilić Dragan, Kević Marija, Marčetić Darka, Mitić Katarina, Mitrović Marko,  Raljić Nada, Stojanović Vlado  i Stojičić Milan IV1,

Blaženović Mladen, Đukić Dejan, Zorić Jelena, Kecman Milan, Kovačević Dejana, Koprena Lana, Lolić Srđan, Mićević Stefan Savo, Narić Srđan, i Radić Gordana IV2,

Marić Marija, Mišković Nemanja, Savić Svjetlana, Slavnić Vanja i Tošić Aleksandra IV3,

Verić Dragana, Vidović Anđela, Kljajić Nada, Kopren Natalija i Subašić Sebastian IV4,

Blagojević Jelena, Velimir Anđela, Vučić Bogdana, Egić Jelena, Eskić Nataša, Zrnić Jovana, Jakmirović Valentina, Milašinović Aleksandra,  Milinković Slađana, Radanović Anja, Srdić Aleksandar  i Trapara Luka IV5

Vukolić Katarina, Damjanović Barbara, Kosić Grozdana i Ljubišić Sara, IV10.

  • Škola će učenicima koji postignu odličan uspjeh i primjerno vladanje na kraju školske godine dodijeliti pismenu pohvalu.
  • Najmanje neopravdanih časova imaju učenici II10 odjeljenja (prehrambeni tehničari). Nastavničko vijeće pohvaljuje odjeljenje II10, kao i učenike koji nemaju nijedan izostanak u prvom polugodištu. To su sljedeći učenici:
    • Plejić Duška I1, Dobrijević Ranko i Todorović Tamara I3, Kremenović Vasilije I3, Đajić Neda i Đajić Nena I5, Gajić Stojan i Ožegović Srđan I6, Novaković Boris I7, Jotanović Jovana, Milunović Slavica i Pećanac Milica I10, Krneta Dejan i Kuzmanović Dajana II1, Gajić Mihajlo i Živković Nedeljko II2, Šebez Vojin II4, Jojić Dragan i Komjenović Dragoljub II7, Radun Marija II9, Kajtez Miloš III1, Bojić Suzana i Đokić Dragana III2, Bojanić Andrej i Dujaković Milana III3, Vranjković Dejan, Ožegović Slaviša, Trnjak Dejan, Bojanić Mile i Davidović Rajko III6, Maletić Sanja i Tatić Aleksandar III10,  Blagojević Dajana III11, Blaženović Mladen IV2, Irić Danijela i Tošić Aleksandra IV3, Srdić Aleksandar IV5, Krupljanin Danijela i Ljubišić Sara IV10.
  • Primjerno vladanje ima 83 % učenika.
  • U prvom polugodištu Nastavničko vijeće je  izreklo dvadeset i jednu vaspitno – disciplinsku mjeru.
  • Na časovima odjeljenjske zajednice razrednici će upoznati učenike sa uspjehom  na nivou odjeljenja  i zajedno sa učenicima predložiti mjere za bolji uspjeh.
  • Uspjeh će se analizirati na stručnim aktivima, Savjetu učenika, Savjetu  roditelja i Školskom odboru.

Više o uspjehu – tabelarni prikaz

 Podsjećamo sve učenike na obavezu redovnog pohađanja nastave i ponašanja u skladu sa važećim  pravilnicima.

Pozivamo vas na saradnju i želimo uspješan nastavak školske godine!

                                                                                            Direktor:
                                               Edi Haneš, prof.

Banja Luka, 21.1.2014.                                                                                           

PODIJELI