logo-skola

Ove školske 2020/21. godine u školi su organizovane sljedeće sekcije i organizacije: dramska sekcija, literarna sekcija, kalemarska sekcija, informatička sekcija, veterinarska sekcija, kao i sekcija fudbal, atletika, organizacija Crvenog krsta i Savjet učenika.
U školi je organizovana i dopunska nastava iz srpskog jezika i matematike.

Raspored rada sekcija i dopunske nastave, kao i imena zaduženih profesora nalaze se na oglasnoj tabli i sajtu škole.

Prema preporukama Instituta za javno zdravstvo RS u skladu sa epidemiološkim mjerama sve aktivnosti su on-line zbog nemogućnosti miješanja učenika iz različitih grupa.

Zainteresovani učenici treba da se jave kod profesora zaduženih za pomenute aktivnosti u školi.

Podsjećamo da na školskom sajtu postoji Kreativni kutak u kojem objavljujemo radove naših učenika. Učenici svoje radove mogu dostaviti u pedagošku službu, razrednicima ili profesorima zaduženim za određenu sekciju.

Sanja Vujović, psiholog