ODJELJENJE

DAN I VRIJEME ODRŽAVANJA INFORMATIVNIH SASTANAKA SA RODITELJIMA

 

PRIJE PODNE

POSLIJE PODNE

ČAS ODJELJENjSKE ZAJEDNICE

I1

DARKO PUŠONJA

10:00-11:00

četvrtak

16:00-17:00

četvrtak

Četvrtak 7. čas

I2

GORAN VRANIĆ

11:00-12:00

utorak

14:15-15:05

utorak

Petak 7. čas

I3

DRAGIŠA ILISIĆ

11:55-12:40

srijeda

17:55-18:40

srijeda

Četvrtak 7. čas

I4

DUŠKA ŠKRBIĆ

9:00-10:00

četvrtak

16:00-17:00

četvrtak

Četvrtak predčas druga smjena;petak 7. čas prva smjena

I5

DUBRAVKA MEDIĆ

09:15-10:00

ponedjeljak

15:10-15:55

ponedjeljak

Ponedjeljak 7. čas

I6

FEĐA KAZLAGIĆ

09:10-09:55

ponedeljak

15:10-15:55

ponedeljak

Ponedjeljak 3. čas

I7

MIRELA KUNIĆ

8:15-9:00

utorak

14:15-15:00

utorak

Petak 7. čas

I10

TIHANA MIRKOVIĆ

12:45-13:25

četvrtak

12:45-13:25

četvrtak

Četvrtak 4. čas

II1

BRANKICA PAVIĆ

11:00-12:40

utorak

17:00-18:40

utorak

Utorak 6. čas

II2

TAMARA ĐUMIĆ

10:15-11:00

utorak

16:15-17:00

utorak

Četvrtak 6. čas

II3

BILJANA BESPALjKO

10:15-11:00

srijeda

16:15-17:00

srijeda

Ponedjeljak 7. čas

II4

RUŽA ŠAIN

9:10-9:55

petak

15:10-15:55

petak

Petak 6. čas

II5

DANICA KNEŽEVIĆ

9:00-10:00

srijeda

15:00-16:00

srijeda

Srijeda 7. čas

II6

BRANKA NOVKOVIĆ

8:15-9:00

petak

14:15-15:00

petak

Petak 7. čas

II7

SLAVICA BAROŠ

11:00-12:00

utorak

13:00-13:30

petak

Petak 7. čas

II9

LJUBINKA GOVEDARICA

10:20-11:00

četvrtak

16:20-17:00

četvrtak

Ponedjeljak 6. čas

II10

MARA MIŠIĆ

10:15-11:00

utorak

16:15-17:00

utorak

Utorak 7. čas

III1

RADMILA JANKOVIĆ

12:00-12:45

ponedjeljak

18:00-18:45

ponedjeljak

Četvrtak 6. čas

III2

LJUBIŠA ROKIĆ

9:10-9:55

utorak

15:10-15:55

utorak

Utorak 5. čas

III3

BOGDANA KNEŽEVIĆ

11:55-12:40

srijeda

17:55-18:40

srijeda

Petak 6. čas

III4

RADOMIR LAGANIN

10:15-11:00

ponedjeljak

16:15-17:00

ponedjeljak

Ponedjeljak 7. čas

III5

TANJA BOŠNJAK

10:20-11:00

utorak

16:20-17:00

utorak

Četvrtak 6. čas

III6

MIRKO JELISAVAC

8:20-9:05

utorak

14:20-15:05

utorak

Utorak 7. čas

III7

RADMILA BLAGOJEVIĆ

10:30-11:00

utorak

16:30-17:00

utorak

7. čas

III10

RADA ČIČIĆ

11:00-11:45

četvrtak

17:00-17:45

četvrtak

Utorak 7. čas

III11

VANJA PERENDIJA

9:10-9:55

utorak

15:10-15:55

utorak

Utorak 3. čas

IV1

VESNA ĐUKIĆ

11:55-12:40

srijeda

12:45-13:25

Srijeda

Srijeda 5. čas

IV2

JADRANKA SIMIĆ LALOVIĆ

9:10-9:55

ponedeljak

15:10-15:55

ponedeljak

Utorak 3. čas

IV3

ZORICA VUKOVIĆ

11:05-11:50

srijeda

17:05-17:50

srijeda

Četvrtak 7. čas

IV4

MIROSLAVA PAŠIĆ PEULIĆ

11:00-11:50

srijeda

17:00-17:50

srijeda

Petak 7. čas

IV5

BRANISLAV SAVANOVIĆ

11:05-11:50

četvrtak

17:05-17:50

četvrtak

Četvtak 7. čas

IV10

ALEKSANDAR MIĆIĆ

12:00-12:30

srijeda

18:00-18:30

srijeda

Srijeda 7. čas

 

 

PODIJELI