Stefan Savo Mićević – učenik generacije 2011-2015. (IV stepen obrazovanja)

Stefan Savo Mićević je učenik četvrtog razreda Poljoprivredne škole, zanimanje veterinarski tehničar.  U prethodnom periodu u svim razredima ostvario je odličan uspjeh. Treći i četvrti razred završio je sa prosječnom ocjenom 5,00. Drugi razred je završio sa prosječnom ocjenom 4,92, a u prvom razredu je imao prosječnu ocjenu 4,77.
Učenik je završio školovanje sa najboljom prosječnom ocjenom u svojoj generaciji (prosječna ocjena 4,92).
Bio je jedan od kandidata za Svetosavsku nagradu Grada Banja Luka u školskoj 2014/2015. godini.
Zapažene rezultate ostvario je na školskim takmičenjima iz engleskog jezika. Prvo mjesto na odjeljenjskom takmičenju u prvom razredu, prvo mjesto na razrednom takmičenju u drugom, trećem i četvrtom razredu.
Na regionalnom takmičenju iz engleskog jezika u trećem razredu osvojio je četvrto mjesto.
Aktivno je učestvovao u radu sekcije – Čitanje knjiga na engleskom jeziku.
Učesnik je brojnih vannastavnih aktivnosti od kojih ističe volonterski rad u Language Bar, Škola stranih jezika, Banja Luka,  Džudo klub “Laktaši” i Kajak kanu kluba Banja Luka, kao i praktično iskustvo u veterinarskoj ambulanti “Mimcoop” Banja Luka.
Planira da upiše Poljoprivredni fakultet na Univerzitetu u Debrecenu u Mađarskoj, smjer tehnologija hrane.