Stefan Bajić – učenik generacije u trećem stepenu obrazovanja

Stefan Bajić je učenik trećeg razreda, zanimanje pekar. U toku školovanja imao je odličan uspjeh i primjerno vladanje u svim razredima.
 Praktičnu nastavu obavljao je u školi i u privatnim pekarskim radionicama.
Zapažene rezultate ostvario je u školskoj pekari gdje je bio angažovan u svim prezentacijama pekarske struke u našoj školi i van nje. Učestvovao je na Sajmu poljoprivrede “Agros“ u Banjoj Luci, Međunarodnom sajmu poljoprivrede u Novom Sadu, “Sajmu ukusa“ u Sarajevu, kao i Projekat sedmica u  okviru naše škole. Svojom angažovanošću ne samo da je proširio svoja znanja, nego je na najbolji način  doprinosio i  afirmaciji pekarske struke naše škole.
Planira da nastavi školovanje u četvrtom stepenu obrazovanja u zanimanju prehrambeni tehničar.