U četvrtak , 19.3.2015. godine u Poljoprivrednoj školi (od  12 30 časova) održano je takmičenje iz Demokratije i ljudskih prava , u okviru projekta  „Ja građanin“.Takmičenju je pristupilo šest odjeljenja trećih ( III) razreda.

Portofolija su ocijenjivali, Ljubiša Rokić, prof.Sanja Vujović, psiholog i Igor Gavrilović,prof..Najuspješniji u izradi portofolija, pripremi dokumentacije i usmenoj prezentaciji, imao je  III2  razred sa temom, „Problem prevoza učenika“.

Slike sa takmičenja i teme koje su učenici istraživali možete pogledati OVDJE

 

Odjeljenje

Nastavnik

Tema

 

III1

Rokić Ljubiša

Nedostatak noćnog prevoza u Banja Luci

 

III2

Rokić Ljubiša

Problem prevoza učenika

 

III3

Rokić Ljubiša

Štetna upotreba  genetskih modifikovanih organizama

 

III4

Rokić Ljubiša

Problem visokih plata političara

III5

Rokić Ljubiša

Psihičko nasilje u porodici

III10

Rokić Ljubiša

Žrtve porodičnog nasilja