U četvrtak , 23.3.2017. godine u Poljoprivrednoj školi (od 12 30 časova) održano je takmičenje iz Demokratije i ljudskih prava , u okviru projekta „Ja građanin“.Takmičenju je pristupilo pet odjeljenja trećih ( III) razreda.

Portofolija su ocijenjivali Nada Rosić, pedagog, Marijana Bumbić socijalni radnik i Ljubiša Rokić, prof. .Najuspješniji u izradi portofolija, pripremi dokumentacije i usmenoj prezentaciji, imao je III1 razred sa temom, „Problem finansiranja javnih kuhinja“, drugo mjesto osvojili su učenici III2odjeljenja, a treće mjesto učenici III10 odjeljenja.

 

Slike sa takmičenja i teme koje su učenici istraživali možete pogledati OVDJE.

 

Odjeljenje

Nastavnik

Tema

 

III1

Rokić Ljubiša

Problem finansiranja javnih kuhinja“

 

III2

Rokić Ljubiša

Problem uvođenja školskih uniformi“

 

 

III4

Rokić Ljubiša

Nezaposlenost mladih“

III5

Rokić Ljubiša

Korištenja pirotehničkih sredstava“

III10

Rokić Ljubiša

Školske uniforme da ili ne.“