RezultatRepubličkog takmičenja za učenike srednjih škola iz njemačkog jezika po nivoima A2, B2 i C1, održanog 1. marta 2014. godine

 

NIVA2

Rang

Imei prezime

Škola/Grad

Slušanje

Čitanje

Usmeni

Ukupno

1.

Ermin Dedić

Gimnazija Gradiška

 

18

28

10

56

2.

Marko Porubović

Ugostiteljska škola Doboj

20

27

8

55

3.

MerimaHatić

Medicinska škola Banjaluka

19

26

10

55

4.

MustafaBratić

GimnazijNovi Grad

 

19

25

10

54

5.

OgnjenAntonić

Gimnazija Banjaluka

 

15

28

10

53

6.

Suzana Gvozdenov

Gimnazija Banjaluka

 

18

26

9

53

7.

PeđaMilakov

KŠC -Gimnazija “IvanMärz“ Banjaluka

18

25

9

52

8.

MelihaHusakov

Ekonomskškola Doboj

 

17

26

8

51

9.

Dušan Lek

Mašinska škola Mrkonjić Grad

19

21

10

50

10.

Pavle Stanet

Poslovnškola „Lj. Mladenović“ Banjaluka

19

24

7

50

11.

TamaraDraškov

GimnazijFilip Višnjić“ Bijeljina

15

25

10

50

12.

MarijaMič

Gimnazija Mrkonjić Grad

 

17

22

10

49

13.

VanjaKusmuk

SŠC „Pale“ Pale

 

20

21

8

49

14.

HasanTuralić

Gimnazija Doboj

 

19

21

8

48

15.

MarinaMiškić

Medicinska Doboj

 

16

24

8

48

16.

Milijan Nikolić

Tehnička školMihajlo Pupin“ Bijeljina

17

21

10

48

17.

Nevenukić

GimnazijPrnjavor

 

19

21

8

48

18.

Stefan Bab

Centar srednjih školIvo Andrić“ Prnjavor

17

23

8

48

19.

Milan Milanov

Gimnazija Šipovo

 

18

20

9

47

20.

EnverPezerov

SŠC „Petar Kočić“ Zvornik

18

18

8

44

21.

RazijaDed

SŠĐuro Radmanović“ Novi Grad

18

18

7

43

22.

MajaOić

GimnazijNovi Grad

 

15

20

6

41

23.

DenisBašić

Tehnička škola Gradiška

15

17

7

39

24.

MarijaIvkov

GimnazijJovan Dučić“ Trebinje

14

18

6

38

25.

VanjaOljača

Ekonomskškola Bijeljina

15

15

7

37

26.

AnđelaVuč

Ekonomskškola Banjaluka

12

15

7

34

27.

Marko Vikić

GimnazijFilip Višnjić“ Bijeljina

15

11

7

33

28.

SandraBranković

GimnazijJovan Dučić“ Trebinje

12

15

6

33

29.

Filip Marinkov

Srednjškola „NikolaTesla“ Šamac

 

 

 

 

30.

DejanJotanov

SŠC „NikolaTeslaKotor Varoš

 

 

 

 

 

NIVB2

Rang

Ime i prezime

Škola/Grad

Slušanje

Čitanje

Usmeni

Ukupno

1.

Nataša Suvajac

Ekonomskškola BanjaLuka

22

29

8

59

2.

Aleksandar Milinkov

GimnazijF.Višnjić” Bijeljina

20

28

10

58

3.

Nedim Isić

Gimnazija Doboj

 

19

28

10

57

4.

Zorana Trip

Ekonomskškola Doboj

 

18

29

9

56

5.

Momčilo Blagojević

GimnazijNovi Grad

 

22

25

8

55

6.

Hana Tica

KŠC- Gimnazija „IvanMärz“ Banjaluka

19

25

10

54

7.

Zoran Mitrov

GimnazijFilip Višnjić Bijeljina

17

28

9

54

8.

Luka Kajganić

Medicinska škola BanjaLuka

17

25

10

52

9.

Marko Cvij

Gimnazija Banjaluka

 

15

27

10

52

10.

Nikola Brkić

Tehnička škola Gradiška

16

27

9

52

11.

Ana Petković

SŠC NikolaTesla” Šamac

15

27

9

51

12.

Igor Zeljkov

Gimnazija Banjaluka

 

16

25

10

51

13.

Šejla Jugo

GimnazijPrnjavor

 

16

25

9

50

14.

Dejan Đukić

Poljoprivredna škola Banjaluka

15

26

8

49

15.

Danko Luj

Gimnazija Gradiška

 

14

26

8

48

16.

Lejla Čabrić

Medicinska škola Doboj

 

18

22

7

47

17.

NikolinCvij

Gimnazija Banjaluka

 

12

25

10

47

18.

BogdanaStanić

Ekonomskškola Bijeljina

14

25

7

46

19.

Bojan Pej

SŠIvo Andrić“ Prnjavor

15

23

8

46

20.

Jovan Vrhovac

GimnazijPrnjavor

 

12

24

10

46

21.

Belmin Bećirov

Ugostiteljska škola Doboj

14

21

10

45

22.

DanijeVujanov

SŠ Đuro Radmanović Novi Grad

13

24

7

44

23.

Daniela Bosanč

SŠC Apeiron BanjLuka

 

11

23

7

41

24.

Tamara Maksimov

SŠC  Ljubiša Mladenović” BanjLuka

13

21

7

41

25.

Duško Gunj

SŠ Ivo Andrić” Prnjavor

11

22

7

40

26.

Semir Sim

Tehnička školMihajlo Pupin” Bijeljina

8

24

8

40

27.

Selma Spahić

SSi tehnka škola Gradiška

8

17

6

31

28.

Dragana Milovac

Ugostiteljska škola BanjLuka

7

12

5

24

29.

Srđan Gačanin

SŠC Pale” Pale

 

 

 

 

 

 

NIVC1

Rang

Ime i prezime

Škola/Grad

Slušanje

Čitanje

Usmeni

Ukupno

1.

Stefan Končar

Gimnazija Banjaluka

 

18

21

9

48

2.

Milica Mikić

Gimnazija Banjaluka

 

13

23

8

44

3.

Filip Marinkov

SŠC „NikolaTesla“ Šamac

14

20

9

43

4.

Hristina Bulaja

Gimnazija Banjaluka

 

12

19

10

41

5.

Jelena Babić

GimnazijPrnjavor

 

13

19

8

40

6.

Pavle Vuč

Ekonomskškola Banjaluka

11

16

10

37

7.

Tatjana Ivetić

Poljoprivredna škola Banjaluka

11

19

7

37

8.

Viktor Nešovski

KŠC – Gimnazija „IvanMärz“ Banjaluka

13

17

7

37

9.

Armin Saf

GimnazijNovi Grad

 

13

16

7

36

10.

Ljubiša Petrov

Gimnazija Bijeljina

 

9

17

9

35

11.

Tijana Penca

KŠC – Gimnazija „IvanMärz“ Banjaluka

9

18

8

35

12.

Milica Rač

Medicinska škola Banjaluka

13

10

9

32

13.

Adnan Mušinov

SCŠ „Ivo Andrić“ Prnjavor

11

14

6

31

14.

AleksandaIlić

Ekonomskškola Bijeljina

9

14

6

29

15.

Miloš Đurđević

SŠC „NikolaTesla“ Šamac

7

16

6

29

16.

Srđan Moj

Gimnazija Bijeljina

 

9

10

8

27

17.

Jovana Ninkov

Ugostiteljska škola Banjaluka

8

6

7

21

18.

Milanka Barać

Srednja stručna i tehnička škola Gradiška

4

9

6

19

19.

Arijana Ahmetag

Gimnazija Gradiška

 

0

1

0

1