Došli smo do saznanja da zbog aktuelne epidemiološke situacije škole ne organizuju tradicionalna “Otvorena vrata” za promociju fakulteta maturantskoj generaciji. Umesto toga mnoge škole različite fakultete i studijske programe maturantima prezentuju na časovima odeljenskog starešine. Naša velika molba je da vašim maturantima na ovaj, ili neki drugi pogodan način, prikažete naš kratak promotivni film (nekoliko minuta trajanja). U pitanju je Departman za stočarstvo Poljoprivrednog fakulteta u Novom Sadu, smer Animalna proizvodnja. Film je vrlo instruktivan i sigurni smo da će učenicima biti zanimljiv.

U prilogu je link za promotivni film. https://www.youtube.com/watch?v=fOWPBe6ktSQ

Srdačan pozdrav iz Novog Sada

Odeljenje za promociju Departmana

Универзитет у Новом Саду
Пољопривредни факултет у Новом Саду
Департман за сточарство

Трг Доситеја Обрадовића 8
21000 Нови Сад, Србија