logo-skola

Učenici zanimanja prehrambeni tehničar II5 i II10, u pratnji odjeljenjskih starješina Slavice Baroš,  Mirele Kunić i profesora praktične nastave Branislava Savanović u srijedu 13.6.2018. godine su posjetili pogon za preradu mesa „Tulumović“  u Laktašima.

Domaćini su pokazali veliku ljubaznost i iscrpno upoznali učenike sa kompletnim procesom prerade mesa. Učenici su bili zainteresovani i aktivno učestvovali u razgovoru sa tehnologom i radnicima u proizvodnji. Obostrano je izražena želja za daljnjom saradnjom u cilju stručnog usavršavanja učenika.  Nakon stručnog dijela, učenici su nastavili druženje i sportske aktivnosti u „Parku prirode“ u Jaružanima nedaleko od Slatine.

Utisak o realizovanoj posjeti i izletu je bio veoma dobar,  sa željom da se u narednoj školskoj godini planira slične aktivnosti.

F O T O

Banjaluka, 18.6.2018.godine

Mirela Kunić, prof.