U okviru projekta “Prilika plus” i agencije za razvoj malih i srednjih preduzeća koji je donirala Švicarska vlada 29.10.2014.god. našu školu je posjetila delegacija Švicarske vlade; Bruchez Georgette visoki predstavnik za zapadni balkan ispred Svicarske vlade i saradnik SDC-a, David Kramer direktor za saradnju ispred ambasade Švicarske u Bosni i Hercegovini, Stephanie Guha menađer za projekte  u Bosni i Hercegovini Švicarske agencije u vladi i saradnik SDC-a. U posjeti su bili sa saradnicima. Takođe nas je posjetio gospodin Nikola Dragović iz agencije za razvoj malih i srednjih preduzeća – rukovodilac projekta.

Gosti su obišli edukativni Centar za plasteničku proizvodnju Poljoprivredne škole Banjaluka te se upoznali sa kontinuitetom rada. Takođe su obišli ostale radionice za zanimanja koja se školuju u našoj školi.