PODRŽITE FK BORAC U GODINI KADA SLAVI 90-I ROĐENDAN

KUPOVINOM ULAZNICA ZA UTAKMICU SA PARTIZANOM

25. marta 2016. godine, sa početkom u 20:15 časova, Fudbalski klub Borac igra prijateljsku utakmicu na Gradskom stadionu protiv beogradskog Partizana. Duel sa članom Superlige Srbije predstavljaće veliki ispit za naše fudbalere, ali i obavezu da Borac, Banjaluku i Republiku Srpsku predstavimo u najljepšem svjetlu. Takođe, ne smije da se zanemari ni činjenica da se spomenuta utakmica organizuje povodom proslave 90 godina našeg kluba, koja će trajati tokom cijele kalendarske godine.

Utakmica protiv Partizana svakako je jedan i od potencijalnih izvora prihoda Fudbalskom klubu Borac, jednim dijelom kroz prodaju ulaznica za utakmicu, a drugim kroz određene marketinške aktivnosti. S tim u vezi, cijena ulaznice za istočnu tribinu je 6 KM, sjevernu 10 KM, a zapadnu 13 KM.

Imajući sve navedeno u vidu, kupovinom ulaznice za utakmicu, značajno doprinosite i učestvujete u finansijskoj stabilizaciji našeg i Vašeg kluba.

Za sve dodatne informacije i detalje oko saradnje na raspolaganju Vam je marketing tim.

Kontakt telefon: 051/924-019; 066 180 180;

E-mail: fkborac@teol.net

 

S poštovanjem,

Fudbalski klub Borac Banja Luka