Javno preduzeće „Zavod za udžbenike i nastavna sredstva“ a. d. Istočno Novo Sarajevo raspisalo je konkurs za pribavljanje rukopisa udžbenika za osnovnu školu, specijalnu nastavu i inkluziju, gimnaziju i srednje stručne škole. Konkurs je objavljen u dnevnim novinama Euro Blic RS u izdanju od 12.11.2018. godine i na zvaničnoj internet stranici Zavoda www.zunsrs.com.
Koristimo se prilikom da pozovemo sve zainteresovane nastavnike/profesore osnovnih i srednjih škola, te profesore univerziteta da učestvuju na konkursu.

PRILOZI:

Konkurs za udzbenike – 2019. godina

Saopstenje – konkurs – novembar 2018.

S poštovanjem,
Senka Buha
VSS za srednje stručno i tehničko obrazovanje

MINISTARSTVO PROSVJETE I KULTURE REPUBLIKE SRPSKE
Odjeljenje za srednje obrazovanje i vaspitanje
Trg Republike Srpske 1, 78 000 Banja Luka
telefon: +387 51 338 438
faks: +387 51 338 876
e-mail: senka.buha@mp.vladars.net