U okviru kampanje „Pravo na zdravo“ Centar za ekonomski i ruralni razvoj – CERD organizuje Javnu tribinu na temu „Organska proizvodnja – zdrava ishrana i zdravlje ljudi“, koja će se održati 14. decembra u Hotelu Jelena u Banja Luci, sa početkom u 18 časova.

Kampanju „Pravo na zdravo“ provodi Centar za ekonomski i ruralni razvoj – CERD u saradnji sa grupom proizvođača organske hrane sa područja Banjalučke regije, a krajnji ciljevi kampanje su veća dostupnost organskih proizvoda za građane Banje Luke, te podizanje nivoa svijesti potrošača o značaju organske hrane i povećanje upotrebe organskih proizvoda u svakodnevnoj ishrani stanavništva.

Pozivamo sve zainteresovane građane da uzmu učešće na javnoj tribini. Poziv i dnevni red nalaze se u prilogu.

PRILOG:

Poziv_Javna_tribina

Biljana Arambasic

Projektni službenik

Centar za ekonomski i ruralni razvoj – CERD

Krnete bb, Laktaši, Bosna i Hercegovina

tel.: + 387 (0)51 491 757 ~ fax: + 387 (0)51 491 760

mob.: + 387 (0)65 091 067

e-mail: biljana.a@cerd.ba