Dana 06.04.2018. godine objavljen je Javni konkurs za školovanje kadeta na Vojnoj akademiji Univerziteta odbrane u Republici Srbiji – Beograd za školsku 2018/2019 godinu. Obraćamo vam se ovim putem, sa ciljem da obavjestimo vaše učenike kao potencijalne kandidate koji imaju želju da se prijave na ovaj konkurs i svoje školovanje nastave na Vojnoj akademiji Univerziteta odbrane u Republici Srbiji.

Molimo vas, a ukoliko ste u mogućnosti da u vašoj ustanovi istaknete ovaj Javni konkurs na Oglasnoj tabli ili za to predviđenom mjestu kako bi se učenici mogli informisati. Sve informacije o ovom Javnom konkursu dostupne su i na službenoj stranici Ministarstva Odbrane BiH (http://mod.gov.ba/aktuelnosti/oglasi/?id=62231).

U prilogu je Javni konkurs za školovanje kadeta kao i svi potrebni obrasci putem kojih kandidati mogu aplicirati i ući u izbor za nastavak svog školovanja na Vojnoj akademiji Univerziteta odbrane u Republici Srbiji – Beograd za školsku 2018/2019. godinu.

S poštovanjem,

Tihomir Pavlović, major (OF-3)

Načelnik Centra za regrutovanje i tranziciju Banja Luka

Tel. 051/335-886 Fax. 051/335-809

PRILOG