Konkurs za najbolji video na temu “Ja predsjednik RS”

Studenti FFUIS smjer Politikologija i međunarodni odnosi, raspisuju konkurs na temu “Ja predsjednik RS”. Vaš video zapis možete poslati na imejl adresu japredsjednik@gmail.com. Uz to potrebno je lajkovati zvaničnu FB stranicu “Udruženje Politikolog”, i popuniti obrazac prijave koji možete preuzeti na zvaničnom sajtu FFUIS . Vaš video zapis može da traje od 1,5 do 3 min. Maksimalan broj članova koji čine vaš tim je 5. Top 10 video snimaka izabraće stručni žiri i objaviti na zvaničnoj stranici. Učesnici treba da podijele video zapise sa zvanične stranice na svoje FB profile. Pobjednik će se birati na osnovu broja lajkova. Prijave traju od 03. aprila do 15 ⁻ og aprila. Videi će biti objavljeni 20 ⁻ og aprila na stranici udruženja a pobjednik se objavljuje 27 ⁻ og aprila. Nagradni fond za najbolje video snimke iznosi: 1. mjesto 150 KM 2. mjesto 100 KM i 3. mjesto 50KM. Videi neprimjerenog sadržaja neće biti objavljeni, kao ni neblagovremene prijave.

Otpremanje videa uraditi preko wetransfer-a i sličnih sajtova, a link videa poslati na imejl adresu.

#japredsjednikrs #politikologpale