Dana 19.04.2015. godine, u okviru projekat sedmice, u školskom dvorištu je održana deseta po redu izložba pasa svih rasa i pasa mješanaca. Odaziv na izložbu je bio nešto manji nego prethodnih godina zbog loših vremenskih prilika. Na izložbu je prijavljeno 22 pasa od kojih su 17 bili rasni psi a 5 psi mješanci. Pripreme na dan izložbe počele su u 8,00h, izvođenje pasa u ring i ocjenjivanje počelo je u 10,00h a pobjednici izložbe proglašeni su u  11:15 h. Prijave kandidata, organizacija i tok izložbe protekli su najboljem redu, a učesnici izložbe, učenici i gosti bili su zadovoljni ponuđenim. Gost na izložbi bio je Bogoljub Novaković, sudija Kinološkog saveza Banjaluka,  koji je dao svoj doprinos ovoj manifestaciji ocjenjujući pse na vrlo profesionalan način. Psima koji su proglašeni najljepšim u svojim grupama dodjeljeni su pehari i medalje, i to sledećim redosljedom:

  1. mjesto – Oštrodlaki džek rasel terijer, učenika Igora Pereule
  2. mjesto – Njemački bokser, učenice Anastasje Borić
  3. mjesto – Mješanac, učenice Teodore Devura
  4. Najljepnje štene izložbe – Samojed, učenika Saše Mlađenovića

F O T O

Organizatori izložbe:

Kabinet veterine i stočarstva

Kinološka sekcija škole