IZVJEŠTAJ SA IZLOŽBE PASA

Dana 27.04.2017. godine, u okviru projekat sedmice, u školskom dvorištu je održana jedanaesta po redu izložba pasa svih rasa i pasa mješanaca. Odaziv na izložbu je bio nešto manji nego prethodnih godina zbog loših vremenskih prilika. Na izložbu je prijavljeno 27 pasa. Pripreme na dan izložbe počele su u 8,00h, izvođenje pasa u ring i ocjenjivanje počelo je u 10,00h a pobjednici izložbe proglašeni su u 11:15 h. Prijave kandidata, organizacija i tok izložbe protekli su najboljem redu, a učesnici izložbe, učenici i gosti bili su zadovoljni ponuđenim. Gost na izložbi bio je Bogoljub Novaković, sudija Kinološkog saveza Banjaluka, koji je dao svoj doprinos ovoj manifestaciji ocjenjujući pse na vrlo profesionalan način. Psima koji su proglašeni najljepšim u svojim grupama dodjeljeni su pehari i medalje, i to sledećim redosljedom:

1. mjesto Mjesanac,ucenice Milice Lekic

2. mjesto – Posavski gonic,ucenika Njegosa Lukica

3. mjesto – Border koli,ucenice Anje Popovic

4. Najljepši pas izložbe-Škotski ovcar,ucenice Mie Ilic

F O T O

U Banjaluci, 27.04.2017.

Organizatori izložbe:

Kabinet veterine i stočarstva

Kinološka sekcija škole