biljana-gracanin

Poštovana koleginice, saradnice i profesorice Gračanin, draga Biljo,

žalimo što odlazite iz našeg kolektiva, jer smo sigurni da će nam nedostajati Vaše znanje i iskustvo. Istovremeno se i radujemo i zajedno sa Vama proslavljamo Vaš odlazak u zasluženu penziju.

Svojom energijom, a prije svega svojim radom mnogo ste doprinijeli našoj školi i mnogim generacijama učenika. Dug i uspješan radni staž je sad iza Vas. Sad možete da uživate u zasluženom odmoru i svemu što ste stekli svojim radom.

Iako vrijeme brzo protiče, ovaj put ide u Vašu korist i ponovo Vam je na raspolaganju. Bez termina, rokova i rasporeda možete da kreirate svoju svakodnevicu onako kao Vi želite. Bez obaveza, ako Vam se tako sviđa.

Možda će u početku biti neobično, ali nakon izvjesnog vremena ćete sigurno iskoristiti mnoštvo mogućnosti, koji nudi i nosi period pred Vama.

U ime Vašeg kolektiva Poljoprivredne škole želim Vam sreću, zdravlje, a prije svega mnogo dobrih ideja u organizovanju slobodnog vremena.

Feđa Kazlagić, prof.

F O T O