logo-skola

U okviru projekta koji podržava EU “Implementacija Evropske agende za obrazoanje odraslih”,a u organizaciji Agencije za predškolsko,osnovno i srednje obrazovanje Banjaluka istom su po poziu prisustvovali direktor škole Edi Haneš i prof.Bojan Bakal.
Završna konferencija je održana u H.”Kardijal” Teslić

U uvodnom obračanju direktorica Agencije za predškolsko,osnovno i srednje obrazoanje učesnike je pozdravila Maja Stojković, ispred Odjela za koordinaciju obrazovnih politika Ministarstva civilnih poslova BiH obratila se Daria Duilović. Predavanje su održali prof. dr Vojislav Jelić i prof. dr Miomir Despotović, Denis Fazlić stručni savjetnik za ZINPP i državni koordinator za EPALE, APOSO upoznao je prisutne sa načinom funkcionisanja otvorene zajednice. O funkcionisanju eTwinninga upoznala nas je Branka Popović stručna savjetnica za društvene nauke i umjetnost.Obratila se i Snježana Borovčanin iz Zavoda za zapošljavanje Republike Srpske i Bojan Bajić ispred Zavoda za obrazovanje odraslih RS.

Konferencija je završena u 17,00sati.

Edi Haneš, direktor