Dani otvorenih vrata –  pomoć učenicima u izboru odgovarajućeg zanimanja

U cilju pružanja informacija koje mogu pomoći učenicima i roditeljima pri izboru budućeg zanimanja Poljoprivredna škola će u  skladu sa preporukom Ministarstva prosvjete Republike Srpske organizovati dane otvorenih vrata u periodu od 20.5. 2016.  godine do upisa učenika u junskom roku.

 U toku radnog vremena od 8,00 do 18,00 časova  u pedagoško – psihološkoj službi Poljoprivredne škole  zainteresovani učenici i roditelji – staratelji mogu dobiti potrebne informacije o upisu u željenu struku i zanimanje, informacije o predmetima od značaja za struku, nastavnom programu, stručnim kvalifikacijama  i dodatne informacije o vannastavnim aktivnostima u školi.

NARAVNO, VRATA  ŠKOLE  OTVORENA SU RADNIM DANIMA I TOKOM CIJELE ŠKOLSKE GODINE  ZA SVE ZAINTERESOVANE UČENIKE I RODITELJE – STARATELJE.

Više o zanimanjima u našoj školi i planu upisa u školsku 2016/2017. godinu