DSI2018

Dan sigurnijeg interneta 2018 će se obilježiti pod sloganom “Stvaraj, poštuj i poveži se: Bolji internet počinje s tobom”, dana 06. februara, te se iskreno nadamo da ćete se uključiti u obilježavanje ovog Dana i na taj način dati svoj doprinos u aktivnostima sprečavanja zloupotrebe djece putem informacijskih i komunikacijskih tehnologija i pridružiti se obavještavanju šire javnosti o ovom događaju. U ime Međunarodnog foruma solidarnosti – EMMAUS pozivamo učenike škole da uzmu učešće u obilježavanju Dana sigurnijeg interneta (SID) u Bosni i Hercegovini.

Ovdje možete preuzeti Poziv i poster koji promoviše obilježavanje SID-a 2018.

Posebno napominjemo da je ove godine kviz namijenjen svim učenicima osnovnih i srednjih škola, te su kreirana dva kviza koja će biti dostupna na dan takmičenja na web stranici www.dansigurnijeginterneta.org

Informacije o takmičenju za djecu su objavljene i na stranici www.sigurnodijete.ba.

Unaprijed se zahvaljujemo na suradnji.