U okviru manifestacije  DANI STUDENATA Univerziteta u Banjoj Luci koju organizuje Studentski parlament uz podršku rukovodstva Univerziteta, 18. aprila 2018. (srijeda ) u 11,30 časova biće organizovan DAN OTVORENIH VRATA UNIVERZITETA U BANjOJ LUCI za maturante iz Republike Srpske. Mjesto okupljanja učenika srednjih škola je sala Fakulteta fizičke kulture i sporta u kampusu Univerziteta.

Osim predstavljanja Univerziteta od strane rektora i Studentskog parlamenta, predviđeno je da maturanti toga dana u grupama posjete fakultete za koje su zainteresovani, gdje će biti upoznati sa osnovnim informacijama o studijskim programima, načinom upisa, polaganju prijemnih ispita, izvođenju nastave, kao i studentskom životu.

Takođe, maturanti će posjetiti Studentski centar „Nikola Tesla“ gdje će im biti obezbijeđen jedan obrok.

Pozivamo maturante da  prisustvuju Danu otvorenih vrata.

JU Poljoprivredna škola